Credit pentru frigider nou

AndreeaPopescu01

Nou Venit
Utilizator
Reaction score
0
Puncte
1
Locație
Timisoara
Cele mai bune răspunsuri
0
Buna, ieri mi s-a stricat frigiderul insa eu si sotul meu nu avem destui bani luna asta sa luam unul nou. Prietenii mi-au sugerat să caut credite online si sa le compar cu ajutorul unor site-uri care se ocupa cu asa ceva. Ei mi-au zis ca au folosit www.matchbanker.ro insa nu sunt sigura daca aceasta este ce mai buna solutie. Ati mai avut experiente cu astfel de site-uri sau chiar cu cel mantionat de mine? Daca da, imi puteti spune daca a fost ok sau nu? Merci!

Sonia

Membru
VIP++
Utilizator
Reaction score
26
Puncte
18
Locație
Resita
Cele mai bune răspunsuri
0
Buna Andreea , eu personal nu am avut experiente cu matchbanker , dar am intrebat chiar acum prietenii mei care au luat credit online , si au fost multumiti de serviciile lor, doar trebuie citit cu mare atentie costurile imprumutului. www.bitarena.eu

Solus

Membru
Membru personal
Administrator
Moderator
Utilizator
Reaction score
83
Puncte
26
Locație
Bucuresti
Site web
www.bitarena.eu
Cele mai bune răspunsuri
0
Condițiile pentru a lua un credit rapid online nebancar variază foarte mult, în funcție de politica fiecărui IFN. Este important să compari mai multe oferte de credit înainte de a aplica pentru împrumutul dorit. www.bitarena.eu
www.bitarena.eu
Daca conteaza si parerea mea , e rentabil pe termen de 30 de zile , plata fara intarziere .

Vasio

Nou Venit
Utilizator
Reaction score
5
Puncte
3
Locație
Romania
Cele mai bune răspunsuri
0
pe o perioada scurta si o suma mica daca nu ai alta solutie merge, documenteaza-te cat mai bine , este un fel de camatarie . 🎩